X-Stream Studio Brno

Dokončili jsme pro vás v Brně naše nové Stream Studio.

Od 01/2021 nabízíme své služby pro hudební skupiny, sólové interprety, DJ, nebo on-line školení, firemní prezentace, podcasty, výrobu televizních dokumentů a mnoho dalších aktivit.

Využíváme profesionální audio a video techniku včetně profesionální zaškolené obsluhy a personálu.
Srdcem audiotechniky je systém Allen&Heath S5000 s výstupem na 3D audio KLANG:fabrik, který dodá nahrávce novou dimenzi prostorového zvuku za použití standardních sluchátek na straně posluchače.

Srdcem videotechniky jsou produkty společnosti BlackMagic BMPC 4Ka až 5-ti profesionálních videokamer
Panasonic GH-5,  JVC GY-HC550E s rozlišením 4K, včetně obsluhy a práce režiséra, který dohlédne na to, aby celý projekt byl po vizuální stránce v TOP kvalitě.

Nabízíme také záznam na speciální 180VR kamery Z CAM K2Pro VR180 Camera s iZugar MKX200 poskytující divákům za použití VR brýlí např. Oculus Quest-2, být součástí děje ve studiu. V kombinaci s 3D zvukem KLANG:Fabrik budete mít jedinečný audiovizuální zážitek.

Vizuální styl studia je koncipován v minimalistickém retro stylu, používáme osvětlovací techniku ROBE a Evolights. Umíme ale studio přestavět pro použití dvou LED obrazovek o max. velikosti 2x 3x7m s rozestupem pixelů P3,9mm od výrobce KVANT.

Součásti studia je samozřejmě zázemí šatny, možnosti stravování a sociálního zařízení.

Náš Team:
Production: Martin Novotný, David Procházka
Zvuk: Jan Fiala, Pavel Svoboda
Světla: Jan Popovský
Video: Jaromír Šallé 
Režie: Jan Varvařovský
Servis: Zdeněk Bušina 

© Copyright  369 s.r.o. Brno - Czech Republic